JÄMERÄ projektid säästavad aega ja raha

Koduehitaja soovid ja vajadused

Maja projekteerimine ja ehitamine on suur ettevõtmine eelkõige tellija, kuid samas ka arhitekti ja projekteerija jaoks. Jämerä on selliseid väljakutseid võtnud vastu juba pea 40 aastat.

Oma maja planeerimisel jagab Jämerä Teile usaldusväärseid soovitusi nii krundi valiku tegemisel kui ka isiklike soovide määratlemisel. Aitame leida krundiga sobiva ja projekteerimistingimustele vastava maja. Maja tüübi ja tubade asetuse osas arvestame krundi paiknemist ilmakaarte, sissesõidu ja sisehoovi suhtes.

JÄMERÄ projekte on võimalik vastavalt soovile muuta ning kohandada selliseks, et see vastab nii tulevase koduomaniku unistustele kui ka kõikidele olulistele tehnilistele aspektidele.

Sageli esineb olukordi kus koduehitaja tellib majale kalli eriprojekti, misjärel selgub, et ehitusmaksumus ei mahu planeeritud eelarve raamesse ja projekt tuleb panna teadmata ajaks ootele või alustada uuesti nullist. Mõlemal juhul on kulutatud palju kallist aega ja raha. JÄMERÄ kataloogis leiduvale valmisprojektile kui ka kokkulepitud muudatustega plaanile saab võtta võrdlevad hinnapakkumised, mis võimaldab kontrollida kulutusi. Seega ei ole projekti valmides maja ehitushind halvaks üllatuseks.

JÄMERÄ valmisprojekt või eriprojekt?

JÄMERÄ valimisprojektide seast saab valida endale sobiva majaprojekti, mis on läbimõeldud põhjaplaaniga, kuid millele reeglina ei ole lisatud autovarjualuseid, garaaže ja majapidamishooneid, kuna nende asetus ja suurus on alati erinev. Projekti sidumisel krundiga saab olenevalt projekteerimistingimustest lisada vajalikud lisahooned või liita need maja külge.

Kui on leitud huvipakkuv projekt, kuid see ei vasta veel täiel määral tegelikele vajadustele ja soovidele, siis sellisel juhul saab meelepärase lahenduse leidmiseks katsetada näiteks erinevaid ruumide asetusi, ukse- ja aknaavade paiknemisi ning välisilmeid.

JÄMERÄ projektid on abiks ka siis, kui kliendi soovidest ja vajadustest lähtuvalt ei saa kasutada kataloogis olevaid projekte. Sellisel juhul on olemasolevad projektid suureks abiks just ruumide paigutuste, välisilme kui kõikide teiste arhitektuursete lahenduste valimisel. Valmis JÄMERÄ projektid aitavad oma soove ja vajadusi lihtsamalt sõnastada ning ühtlasi võimaldab see jätta projekteerimisel vahele mitmeid vaheetappe, mis säästavad oma kodu ehitajale alati väärtuslikku aega ning raha.

 
 

Желаю получить дополнительную информацию

Планирую строить *

Желаю
 заказать каталог Jämerä-kataloog
 Прошу менеджера по продажам связаться со мной
 Заинтересован(а) в получении новостной рассылки

Желаю выслать свой файлУчасток *

Месторасположение участка

Желаю получить дополнительную информацию

Согласен с внесением моих данных в базу клиентов JÄMERÄ, а так же с тем, что мне будут отправляться рекламные материалы JÄMERÄ*